МЕНЮ КАТАЛОГ
> Головна > Каталог косметики Kaetana > Плантажене, косметика для зрілої шкіри, Kaetana

Плантажене, косметика для зрілої шкіри, Kaetana

Крем Регенеруючий Плантажене

ДОМ. Крем Регенеруючий Плантажене

Крем-ліфтинг Плантажене

ДОМ. Крем-ліфтинг Плантажене

Маска Енергетична Плантажене

ДОМ. Маска Енергетична Плантажене

Фітогомаж Плантажене

ДОМ. Фітогомаж ПлантаженеПрофесійна косметика Плантажене -

для зрілої шкіри - одна з перших і найпопулярніших лінійок Kaetana. Сама назва походить від злиття двох французьких слів і дослівно перекладається, як "Народжена рослиною". Назва лінійки відображає ідею самого продукту. У косметиці Плантажене немає хімічних барвників і шкідливих елементів. До її складу входять натуральні олії і екстракти рослин, покликані доглядати за шкірою будь-якої природи. Як антиоксидант використовується аскорбінова кислота. Тому зберігання такої косметики вимагає спеціальних умов - низької температури. Її забезпечить навіть побутовий холодильник.

Косметика Плантажене представлена таким асортиментом:

Енергетична маска

Сприяє інтенсивній регенерації клітин, розгладжує зморшки, зменшуючи їх глибину, живить клітини енергією, інтенсивно зволожує шкіру. Запобігає появі нових зморшок.

Регенеруючий крем

Забезпечує процес регенерації клітин, інтенсивно розгладжує зморшки, підвищує шкірний імунітет.

Крем-ліфтинг

Захищає, підтягує, зволожує шкіру.

Основне завдання косметики Плантажене - повернути пружність, красу і сяйво шкіри. Рослинна основа і олії сприяють відновленню шкірного покриву, розгладженню зморшок і підтяжці проблемних місць. Косметика Плантажене, хоча і часто використовується для зрілої шкіри обличчя, не має прив'язки до віку. Процес в'янення шкіри запускається відразу після статевого дозрівання. Іноді вже в 25 років жінці потрібний антивіковий комплекс по догляду за шкірою, а іноді і в 40 років в ньому немає необхідності. Використання цієї лінійки покаже ваш професіоналізм і розуміння клієнтських потреб, що буде оцінено належним чином. Лінійка Плантажене від українського виробника Kaetana - збалансований комплекс, який поверне шкірі молодість, сяйво і пружність. Кожен косметичний засіб, представлений в каталозі, допоможе вашому клієнтові вирішити свій біль, а вам отримати його серце.

Плантажене від Kaetana можна купити в нашому інтернет-магазині оптом і уроздріб. Є оперативна доставка по Україні.

Отримати прайс косметолога - реєструйтесь :-)
Або телефонуйте (067) 446-28-27