МЕНЮ КАТАЛОГ
> Головна > Каталог косметики Kaetana > Belissimo, відбілююча косметика Kaetana

Belissimo, відбілююча косметика Kaetana

Крем Belissimo відбілюючий

ДОМ. Крем Belissimo відбілюючий

Маска Belissimo відбілююча

ДОМ. Маска Belissimo відбілююча

Сироватка Belissimo відбілююча

Професійна відбілювальна косметика Belissimo від українського виробника Kaetana -

унікальна формула, яка дозволяє швидко і без шкоди для здоров'я клієнта вивести з обличчя локальні пігментні плями або цілі групи плям. До її складу входять інноваційні відбілювальні компоненти, такі як альфа арбутин і аскорбил фосфат магнію (стабілізована форма вітаміну С). Завдяки ним шкіра набула однорідного кольору, стає свіжішою, бархатистою, зволоженою і сяючою.

У складі косметики використовуються пептиди-дрони. Вони ефективно доставляють у шкіру, безпосередньо в меланоцити, необхідні елементи, які борються з пігментними плямами зсередини. Молочна кислота сприяю прискоренню регенерації клітин, виробленню колагену, нейтралізації вільних радикалів. Лимонна кислота використовується як антисептик і природний консервант.

Відбілююча косметика для шкіри обличчя Belissimo від Kaetana представлена в наступному асортименті:

Відбілюючий крем Belissimo

Вирівнює колір обличчя, видаляє пігментні плями, уповільнює синтез меланіну в меланоцитах. Збільшує вироблення колагену.

Відбілююча маска Belissimo

Очищає, оновлює і зволожує шкіру. Видаляє пігментні плями.

Відбілююча сироватка Belissimo

Препарат можна використати в апаратній косметології при проведенні процедури электропорації навіть в літній період. Це означає, що ваші клієнти можуть не переривати сеанси відходу або лікування. Просто порекомендуйте їм користуватися сонцезахисним кремом.

Зверніть увагу, що кожен препарат лінійки - самостійна одиниця. У разі особливо чутливої шкіри у клієнта не треба змішувати Маску і Сироватку між собою в одній процедурі. Це може викликати роздратування шкіри або навіть сильну алергію. Якщо ви працюєте з сироваткою, використайте в процедурі тільки її. Якщо з маскою, обмежтеся тільки нею. Відбілюючий крем - м'якший продукт, він прекрасно поєднується з Маскою і Сироваткою і дуже рекомендується в домашній догляд для пролонгованого ефекту вибілювання.

У каталозі інтернет-магазину ви знайдете усю необхідну інформацію по складу і застосуванню відбілюючої косметики лінійки Belissimo. Купити препарати оптом або уроздріб можна в будь-який слушний час. Достатньо залишити заявку на сайті. Представник компанії передзвонить вам в робочий час і відповість на усі ваші питання. Допоможе підібрати оптимальний варіант і організувати доставку у будь-який куточок України.

Отримати прайс косметолога - реєструйтесь :-)
Або телефонуйте (067) 446-28-27