МЕНЮ КАТАЛОГ
> Головна > Каталог косметики Kaetana > "Belissimo", відбілююча косметика Kaetana

"Belissimo", відбілююча косметика Kaetana

"Belissimo" Крем відбілюючий

"Belissimo" Маска відбілююча

"Belissimo" Сироватка відбілююча

Професійна відбілювальна косметика Belissimo від українського виробника Kaetana -

унікальна формула, яка дозволяє швидко і без шкоди для здоров'я клієнта вивести з обличчя локальні пігментні плями або цілі групи плям. До її складу входять інноваційні відбілювальні компоненти, такі як альфа арбутин і аскорбил фосфат магнію (стабілізована форма вітаміну С). Завдяки ним шкіра набула однорідного кольору, стає свіжішою, бархатистою, зволоженою і сяючою.

У складі косметики використовуються пептиди-дрони. Вони ефективно доставляють у шкіру, безпосередньо в меланоцити, необхідні елементи, які борються з пігментними плямами зсередини. Молочна кислота сприяю прискоренню регенерації клітин, виробленню колагену, нейтралізації вільних радикалів. Лимонна кислота використовується як антисептик і природний консервант.

Відбілююча косметика для шкіри обличчя Belissimo від Kaetana представлена в наступному асортименті:

Відбілюючий крем Belissimo

Вирівнює колір обличчя, видаляє пігментні плями, уповільнює синтез меланіну в меланоцитах. Збільшує вироблення колагену.

Відбілююча маска Belissimo

Очищає, оновлює і зволожує шкіру. Видаляє пігментні плями.

Відбілююча сироватка Belissimo

Препарат можна використати в апаратній косметології при проведенні процедури электропорації навіть в літній період. Це означає, що ваші клієнти можуть не переривати сеанси відходу або лікування. Просто порекомендуйте їм користуватися сонцезахисним кремом.

Зверніть увагу, що кожен препарат лінійки - самостійна одиниця. У разі особливо чутливої шкіри у клієнта не треба змішувати Маску і Сироватку між собою в одній процедурі. Це може викликати роздратування шкіри або навіть сильну алергію. Якщо ви працюєте з сироваткою, використайте в процедурі тільки її. Якщо з маскою, обмежтеся тільки нею. Відбілюючий крем - м'якший продукт, він прекрасно поєднується з Маскою і Сироваткою і дуже рекомендується в домашній догляд для пролонгованого ефекту вибілювання.

У каталозі інтернет-магазину ви знайдете усю необхідну інформацію по складу і застосуванню відбілюючої косметики лінійки Belissimo. Купити препарати оптом або уроздріб можна в будь-який слушний час. Достатньо залишити заявку на сайті. Представник компанії передзвонить вам в робочий час і відповість на усі ваші питання. Допоможе підібрати оптимальний варіант і організувати доставку у будь-який куточок України.

Отримати прайс косметолога - реєструйтесь :-)
Або телефонуйте (067) 446-28-27