> Головна > Про нас

Про нас

КAETANA – це перша українська професійна косметика, створена для використання в салонах краси, з любов'ю до українських жінок!

У нас ви знайдете продукцію для більшості популярних процедур: альгінатні маски, хімічні пілінги, гіалуронова кислота, професійні креми і маски, ампульні сироватки під апарати, карбоксітерапія, anti-age препарати, зволожуючі, відбілюючі, масажні, антицелюлітні препарати, засоби для чистки, засоби для проблемної шкіри. Є «домашня лінійка» для клієнтів. Всі засоби мають приємну текстуру, ненав'язливий аромат, креми прекрасно вбираються шкірою.

Компанія Kaetana була створена в 2003 році двома лікарями-дерматологами, Ігорем Кирикевичем і Віктором Солодуновим. Вона була першою з українських марок, що наважилася на завоювання професійного б'юті-ринку. А головний її секрет - живий діалог з тисячами працюючих косметологів, на виставках, семінарах, по телефону. Ми завжди на зв'язку, готові проконсультувати, підібрати продукцію і забезпечити швидку доставку.

Вся наша косметика виробляється в Україні, в цехах сучасних підприємств. Це - житомирський фармацевтичний завод «Ельфа», сертифікований престижним європейським стандартом якості GMP, це київська фабрика «Натуральна косметика» зі «старою школою» дипломованих технологів і світовими новинками сировини, також це компанія «Віларус», яка є німецьким виробництвом косметики в Україні.
Косметичну сировину ми використовуємо зі всього світу, орієнтуючись виключно на якість.

Основні переваги бренду Kaetana – безпека, ефективність і доступність.

Безпека: косметика Kaetana є виключно натуральною. Консерванти, фарбники, віддушки використовуємо по мінімуму. Якщо це можливо, не використовуємо взагалі. Це захищає косметолога від різноманітних аллергій, адже майстер контактує з продукцією щодня.

Ефективність: до 100% активних діючих компонентів. Вам досить лише спробувати, і Ви переконаєтеся в цьому!

Доступність: Kaetana не дешева косметика, але вона завжди залишається доступною. Завдяки вигідній собівартості процедур, а також незмінній стабільності цін, Kaetana може бути основою Вашого достатку!


(с) 2003-2018. При використанні матеріалів сайту - активне посилання на kaetana.ua - обов'язкове.